Kiinteistömaailman Kiinteistönvälittäjäbarometri ennakoi asuntokaupan piristyvän seuraavan puolivuotiskauden aikana. Rauhallisen tammi-helmikuun jälkeen asuntomarkkinoilla oli jo... Lue lisää »
Jätä asuntosi asiantuntijoiden myytäväksi. Kiinteistömaailma on Suomen nopeimmin kasvanut kiinteistönvälitysketju. Annamme asiakkaalle valtakunnallisen ketjun tehokkaat myyntikanavat... Lue lisää »
Kodinvälittäjämme ovat valmiina vastaamaan kysymyksiisi ja palvelemaan tehokkaasti. Haluatko vaihtaa asuntoa? Kutsu meidät kylään! Kokemusta, aluetuntemusta ja aitoa välittämistä saat meiltä... Lue lisää »
Kiitos kaikille kevään kotilauantaihin osallistuneille! Palkinnot on arvottu ja Nokian Lumia 800 puhelimen voitti Eila Höglund Kurkimäestä. Rosenthal -posliinituotteita voitti Nina Korpela ja Airi... Lue lisää »
Vietämme kotilauantaita 17.3.2012 kauppakeskus Columbuksessa sekä Citymarketin edustalla että myymälässämme klo 10-15. Olet lämpimästi tervetullut keskustelemaan asuntoasioistasi kanssamme! Lue lisää »
Uudistuotantoa Aurinkolahden kanava-altaan rannalla tai vaihtoehtoisesti Aurinkolahden kahvikorttelissa aivan hiekkarannan ja kauppakeskuksemme tuntumasta.
Millainen on unelmiesi koti? Kaipaatko arjen helppoutta ja huolettomuutta? As Oy Auringonkehän ja As Oy Santoksen asunnot ovat moderneja kaupunkikoteja. Aktiivisen elämän edellytykset löytyvät n. kilometrin säteellä. Tervetuloa asuntomyymäläämme tutustumaan uudiskohdevalikoimaamme!